Kajakári z Moravian priniesli z Trenčianskej regaty päť medailí

Predposledný júnový víkend sa konala Trenčianska regata, ďalší z pretekov Slovenského pohára. Tentokrát prišli   aj pretekári z Čiech a Poľska, ktorí sa pravidelne umiestňujú na stupňoch víťazov.

!cid_E7B6FAA5-678E-492D-970D-076BF086C57B
Za športový klub KAJAK Moravany nad Váhom pretekalo na dlhej 2000 m trati 15 pretekárov. Opäť získali niekoľko pódiových umiestnení. Samuel Podhradský v kategórii K1 chlapci (10 roční) získal druhé a tretie miesto, Lukáš Valo bol v kategórii C1 chlapci (12 roční) tretí a v C2 so Samuelom Junasom toto umiestnenie zopakovali. Viktória Šilhanová v kategorii K1 dievčatá (10 ročné) dopádlovala tretia. V kategórii K1 dievčatá (12 ročné) skončila Lucia Valová štvrtá.
Ak by ste chceli aby, sa aj vaše deti venovali rýchlostnej kanoistike, bližšie informácie o nábore detí získate na skkajak@gmail.com na www.skkajak.sk.

[nggallery id=2372]Text a foto: Sylvia Valová