Hokej: Havrani začali sezónu prehrou

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany začali extraligovú sezónu 2014/2015 prehrou. V piatok 12. septembra nastúpili proti Martinu na jeho ľade. Zápas bol vyrovnaný, viac šťastia v ňom však mali domáci, ktorí zvíťazili 4:2.

[singlepic id=48015 w=560 h=385 float=center]

Prvý gól stretnutia strelili hokejisti Martina v 16-tej minúte prvej tretiny, keď presilovku 5:3 využil Jaroslav Markovič. V 34-tej minúte využili domáci ďalšiu presilovku. Autorom gólu bol tento raz Tibor Varga. Havranom sa do konca druhej tretiny podarilo znížiť na 2:1, keď taktiež využili presilovku. Strelecky sa presadil Marcel Holovič. Na vyrovnanie stačilo v tretej tretine hokejistom Piešťan iba 30 sekúnd. Škadrove nahodenie si domáci hokejista sám zrazil za bránkovú čiaru a bolo 2:2. Päť a pol minúty pred koncom riadnej hracej doby však podobné šťastie mali aj domáci. Tomáš Klíma trafil puk nohou a ten skončil v piešťanskej sieti. Videorozhodca gól uznal. Havrani potom vrhli všetko úsilie do útoku a odvolali brankára, takže ich svätyňa sa stala pol minúty pred koncom stretnutia ľahkou korisťou.

Ďalší duel odohrajú hokejisti v nedeľu 14. septembra na ľade Nitry.

Strely: 45 Strely: 27 Presilovky: 2 Presilovky: 1 Oslabenia: 0 Oslabenia: 0 Góly

15:35 Markovič Jaroslav (Ďatelinka Ivan,Varga Tibor) – 1:0
33:54 Varga Tibor (Markovič Jaroslav,Galamboš Peter) – 2:0
38:14 Holovič Marcel (Rapáč Branislav,Kutálek Tibor) – 2:1
40:30 Škadra Martin (Klempa Tomáš) – 2:2
54:33 Klíma Tomáš – 3:2
59:53 Markovič Jaroslav (Varga Tibor,Kolba Marek) – 4:2