Hokej: Havrani sú v semifinále extraligy

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany privítali v pondelok 17. marca na domácom ľade v piatom štvrťfinálovom zápase play off hokejovej extraligy HK Poprad. Piešťanci viedli pred týmto duelom v sérii 3:1. Po víťazstve 3:0, postúpili do semifinále.
Havrani strelili prvý gól v 15-tej minúte. Jeho autorom bol Matej Hamrák. V druhom dejstve gól nepadol, Piešťanci vsádzali na defenzívu a Kamzíci sa len ťažko presadzovali. V poslednej tretine v 53-tej minúte sa Havranom podarilo využiť presilovku a ujali sa vedenia 2:0. Na konečných 3:0 v powerplay upravil Patrik Lušňák. Semifinálovým súperom Piešťan bude jeden z dvojice HC Košice, HK Nitra.

ŠHK37 Piešťany – HK Poprad
3:0
(1:0,0:0,2:0)
17.03.2014 17:00

Strely: 31Strely: 34Presilovky: 1Presilovky: 0Oslabenia: 0Oslabenia: 0 Góly:
14:31 Hamrák Matej (Škadra Martin, Stupka Václav)
52:49 Mišura Matej (Nemec Vladimír, Melichárek Tibor)
56:56 Lušňák Patrik (Melichárek Tibor, Peško Michal)

Divákov: 2142

Zostava ŠHK 37 Piešťany:

Brankári:
Šúrek Martin
Obrancovia:
Filip Richard, Drgoň Adam, Brňák Tomáš, Rais Matúš, Bučka Tomáš, Škadra Martin, Cuník Matej, Biro Marek
Útočníci:
Lušňák Patrik, Peško Michal, Saliji Samir – Nemec Vladimír, Mišura Matej, Melichárek Tibor – Románek Ján, Hamrák Matúš, Stupka Václav – Holovič Marcel, Schmidt Dávid, Chylo Martin