Hokej: Havrani prehrali v Trenčíne

V utorok 17. septembra cestovali hokejisti ŠHK 37 Piešťany do Trenčína. V druhom kole extraligy sa stretli s omladenou Duklou Trenčín, ktorej v úvodných kolách pomáha štvorica matadorov – Lintner, Pavlikovský, Petrovický a Lašák.

[singlepic id=47367 w=560 h=385 float=center]

V prvom dejstve domáci začali viac ako aktívne. V úvodnej dvadsaťminútovke vyslali na brankára Piešťan 21 striel, z ktorých sa im štyri podarilo dostať za jeho chrbát. Piešťanci skórovali dva krát zo siedmych striel. Havrani prehrávali už 1:4 a Tomeka v bránke vystriedal Ondrejka. V poslednej minúte tretiny sa v presilovke presadil Marcel Holovič a z pohľadu hostí znížil na 2:4. Trenčania odpovedali hneď v úvode druhej tretiny a zvýšili na 5:2. Potom už vývoj stretnutia iba kontrolovali a v tretej tretine pridali šiesty gól. HK Dukla Trenčín – ŠHK 37 Piešťany  6:2.

GÓLY

Period Čas Team Score Player (Assists)
1. tretina
1 03:42 HK DUKLA Trenčín, a.s. 1:0 39 PETROVICKÝ Róbert
1 07:05 HK DUKLA Trenčín, a.s. 2:0 11 ČEREŠŇÁK Peter (32 LIPTÁK Tomáš, 78 PALÁK Adrián)
1 10:22 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. 2:1 41 LUŠŇÁK Patrik (12 STUPKA Václav)
1 14:35 HK DUKLA Trenčín, a.s. 3:1 85 KLÍMA Tomáš (32 LIPTÁK Tomáš, 11 ČEREŠŇÁK Peter)
1 15:18 HK DUKLA Trenčín, a.s. 4:1 88 NOVAJOVSKÝ Peter (14 Komínek Tomáš, 19 PAVLIKOVSKÝ Rastislav)
1 19:27 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. 4:2 52 HOLOVIČ Marcel (41 LUŠŇÁK Patrik) presilová hra +1
2. tretina
2 20:44 HK DUKLA Trenčín, a.s. 5:2 88 NOVAJOVSKÝ Peter (19 PAVLIKOVSKÝ Rastislav, 39 PETROVICKÝ Róbert)
3. tretina
3 55:57 HK DUKLA Trenčín, a.s. 6:2 77 POZNÍK Anton (53 Kalus Marek, 44 Kalus Petr) presilová hra +1

Autor: inf Ilustračné foto: ht