Hokej: Šiestaci HK Havrani pokračujú v dobrých výkonoch. Siedmaci a deviataci mali silnú Nitru na dosah

Tímy HK Havrani sa počas víkendu 28. a 29. septembra predstavili v ďalších ligových súbojoch. Šiestaci v doposiaľ neporazenom Ružinove vybojovali po kvalitnom výkone remízu. Siedmaci a deviataci síce prehrali s Nitrou, ale tento klub predstavuje špičku Slovenska. Dorast mal voľno.

Hokejový zápas HK Havrani - Petržalka - HK Havrani 95 - LUŠŇÁK, Luca Patrick

9.HT

HK Havrani Piešťany – Nitra 2:5 (Rojko, Mišík M.)

Cely zápas bol vyrovnaný. Šance sa striedali na oboch stranách len super mal viac šťastia a dal viac gólov. Robíme veľmi veľa zbytočných chýb, ktoré nás stoja dobrý výsledok. Momentálne sme v hernej kríze. Musíme sa chytiť a naskočiť na víťaznú vlnu.

8.HT

HK Havrani Piešťany – HC Nové Zámky 6:8 (Homola 2, Jakovlev, Durec, Masarovič, Strečanský)

So súperom sme odohrali dobrý zápas. Nebyť troj minútového výpadku v druhej tretine, určite by sme siahali na víťazstvo.

7.HT

HK Havrani 6:7 HK Nitra  (S.Široký  2, Telenický, Rusnák, Uvačik, Drlička)

Zaspali sme začiatok zápasu a prehrávali sme 0:3. Potom sa chalani zomkli a zápas bol v našej réžii, keď sme postupne otočili stav. Tretia tretina bola vyrovnaná až do konca, kde sme bohužiaľ spravili o jednu chybu viac a to nás stálo body. Poučíme sa z chýb a ideme ďalej. Dobrý výkon mužstva.

6.HT

HK Ružinov Bratislava-HK Havrani Piešťany 3:3 na tretiny (Bušo, Seman, Ferkodič)

Zápas s favoritom bol vyrovnaný. Chlapci bojovali a som rád,že berieme kvalitný výsledok.

5. HT

HK Lokomotíva Nové Zámky biely 4:3 HK Havrani Piešťany (I. Miklovič, M. Miklovič, Tučka)

Zápas sme nešťastne prehrali, keď sme dostali gól 10 sekúnd pred koncom. Nevyužili sme veľa šancí.